Powrót do serwisu

Informacje ogólne

Miejsce na dyskusje nie pasujące nigdzie indziej

Informacje ogólne

Postprzez admin w Śro Lis 05, 2008 11:14 am

Witamy!

Forum to zostało stworzone aby pomóc użytkownikom produktów firmy Elster w ich problemach. Każdy może tutaj liczyć na fachową i szybką reakcję - żadne pytanie nie pozostanie bez odpowiedzi. Dodatkowo wymiana doświadczeń pomiędzy użytkownikami może stać się ważnym źródłem informacji. Dlatego zachęcamy do zadawania pytań na forum - dzięki temu powstanie bardzo pomocna "baza wiedzy" w której osoby mające podobny problem znajdą potrzebne im informacje.

Ponieważ forum to ma stanowić źródło pomocy dla innych, organizacja samego forum z czasem może ulegać zmianie. Będą to zmiany jedynie poprawiające czytelność(np. utworzenie nowego działu, wyodrębnienie dyskusji do nowego tematu, itp). Jeżeli więc Twój post nie pasuje do żadnej kategorii, umieść go w dziale "Inne" - z czasem być może zostanie stworzona dla tego typu dyskusji osobna kategoria.

Życzę miłego korzystania z forum!
admin
Administrator
 
Posty: 268
Dołączenie: Wto Lis 04, 2008 10:58 pm

Re: Informacje ogólne

Postprzez admin w Śro Lut 04, 2009 1:38 am

Ponieważ kilkaktornie spotkałem się z opinią, że jest to forum Elsteru, chciałbym sprostować ten fakt.
To forum nie jest założone ani utrzymywane przez firmę Elster. Jest ono założone i utrzymywane przez serwis http://sterowniki.w.com.pl, jednego z dystrybutorów produktów firmy Elster.
Forum to stanowi jednak skuteczny sposób pomocy wszystkim użytkownikom produktów firmy Elster(nie tylko tym którzy zakupili je przez naszą stronę). Ponieważ staramy się pomóc wszystkim, na łamach tego forum wypowiadają się również konsultanci firmy Elster. Korzyść jest obustronna. (A najwięcej chyba korzystają użytkownicy ;) )

Na koniec pozwolę sobię na małą reklamę...
Jeżeli chcesz wesprzeć inicjatywy takie jak utworzenie i funkcjonowanie tego forum, zachęcam do zakupów za pośrednictwem strony http://sterowniki.w.com.pl. :-)
admin
Administrator
 
Posty: 268
Dołączenie: Wto Lis 04, 2008 10:58 pm


Powróć do Inne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron