Powrót do serwisu

luksus eko T wersja programu 4.0t

Dyskusje na temat sterownika Luksus i problemów z nim związanych

luksus eko T wersja programu 4.0t

Postprzez azomim w Pią Sty 11, 2013 7:54 pm

Na poczatek proszę o wyrozumiałość ze względu na płeć. Jestem kobieta i piec to dla mnie czarna magia. W luksus eko t potrzebuję włączyć priorytet cwu. I wiem że robi się to w trybie serwisowym załączonym przez przytrzymanie + w czasie włączania sterownika. Jednak po wykonaniu opisanej czynności sterownik piszczy i co prawda na wyświetlaczu pojawia się napis tryb serwisowy ale jak zdejme palec z + napis znika a wyświetlacz wraca do zwykłego trybu. Wobec tego jak zmienić interesujący mnie współczynnik?
Drugi problem. Chciała bym mieć wodę ogrzaną w bojlerze do temperatury maksymalnej. Jednak jak ustawie temperaturę zadana na kotle na 65 C to temperatura w domu jest wysoka aż nie do zniesienia.

Bardzo proszę szanownych Panów o pomoc.
azomim

Dołączenie: Pią Sty 11, 2013 7:36 pm

Re: luksus eko T wersja programu 4.0t

Postprzez adem9438 w Pon Lis 25, 2013 7:43 am

Tak że DZIEKUJE i POZDRAWIAM ;)
85% off Buy Now certkiller 352-001
Testking http://testkingworld.net
sat prep sat prep
adem9438

Dołączenie: Pon Lis 25, 2013 7:29 am

Re: luksus eko T wersja programu 4.0t

Postprzez sebastiang w Śro Gru 03, 2014 7:50 am

Tryb instalatora sterownika odblokowywuje ukryte opcje sterownika, które są dostępne w menu. Przeprowadza Pani poprawnie tą czynność, po puszczeniu przycisku "+" wystarczy wejść do menu i są tam teraz dostępne wszystkie ustawienia użytkownika i instalatora.
Jeśli chciałaby mieć pani temperaturę w bojlerze 65 stopni, wystarczy ustawić włączony priorytet CWU i temperaturę zadaną CWU 65 stopni, a temperaturę zadaną kotła odpowiednią dla Pani.
sebastiang
Konsultant firmy Elster

Dołączenie: Wto Gru 02, 2014 2:44 pm

Powróć do Luksus

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości