Powrót do serwisu

Sterowik komfort.

Dyskusje na temat sterownika Komfort i problemów z nim związanych

Sterowik komfort.

Postprzez piotras w Pią Cze 10, 2016 8:30 pm

Witam zakupiłem sterownik komfort wraz z dmuchawą w 2004r z piecem ogniwo 17 KW. Problemy jakie wystąpiły
-- to temperatura na wyświetlaczu pokazuje 7st mniej niż na kotle, sprawdzałem z różnymi termometrami trochę pokręciłem potencjometrem w środku ale nic nie daje i nic się nie popsuło. Czy jest szansa na wgranie nowego softu? ile kosztuje?
--zimne luty na wyświetlaczu migał przygasał naprawione przez znajomego parę lat temu.
--spalony kondesator rozruchowy dmuchawy, wymieniłem na większy bo w sklepie mieli tylko 2uf dmuchawa startuje prawie na 100% przy 2 i 10 biegu. Jaka jest oryginalna pojemność kondesatora bo nie pamiętam.

pozdro.
piotras

Dołączenie: Pią Cze 10, 2016 8:19 pm

Re: Sterowik komfort.

Postprzez LukaszC w Pon Cze 13, 2016 8:30 am

Produkt z tego roku nie jest już przez nas wspierany.
Złe wskazania temperatury prawdopodobnie są przyczyną sprzętową.
W celu określenia prawidłowej pojemności elektrycznej kondensatora proszę skonsultować się bezpośrednio z producentem dmuchawy.
Zachęcamy do zakupu nowego sterownika Komfort EKO, dokładniejsze pytania oraz złożenie zamówienia może Pan dokonać pod nr tel. 730730762 lub na adres email w.spychala@elster.w.com.pl
LukaszC
Konsultant firmy Elster

Dołączenie: Pon Mar 09, 2015 10:48 am

Powróć do Komfort

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość